Dİjİtal Topuklar 2016’da TEGV’de yer aldı

tegv-dijital-topuklar

Türkiye’nin ilk dijital kadın zirvesinde TEGV’de yer aldı

Türkiye’nin ilk dijital kadın zirvesi 2-3 Kasım’da Taksim Marmara Otel’de gerçekleştirildi. Dijital çağında ülkemizde kadınların aktif rol almaya başlamasından yola çıkan Bloggerlar Perihan Gürer ve Elif Doğan kadınların dijital dünya ile ilgili birbirleri ile fikir alışverişinde olabilecekleri bir ortam yaratmanın faydalı olabileceği düşüncesi ile bu zirveyi gerçekleştirmeye karar verdiklerini belirttiler.

Takip eden ve takip edileni aynı ortamda bir araya getirmeyi amaçladıklarını ifade eden Gürer, “Kadınlarımızın birbirinden güç almasını istiyoruz.” dedi.

Sosyal sorumluluk kapsamında Dijital Topuklar Zirvesi’nde TEGV e-mağazaya da yer verilmesi ise Belarto Türkiye olarak, TEGV standından alınan ürünlerle daha çok çocuğumuza eğitim desteği gitmesine bir ortam yarattığı için bizleri de çok mutlu etti. Dijital topuklar ekibine teşekkür ediyoruz.

TEGV e-mağaza; 2016 yılbaşı TEGV kartları, TEGV bileklik, TEGV özel tasarım anahtarlık, TEGV defterleri, Tegv bardakları, bardak altlıkları ile stantta yerini aldı. Sizler de daha çok çocuğumuza destek olmak isterseniz https://www.emagaza.tegv.org/ üzerinden ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.