+90 212 335 2617 info@belarto.com.tr
Hafta İçi: 08:00 - 19:00 C.tesi: 09:00 - 12:00 Pazar: Kapalıyız

Hoşgeldİnİz

‘En Güzel ve En Özel’ anlarınızı kalıcı kılalım!

İşimizde deneyim sahibiyiz ve iddialıyız:

Belarto Türkiye 25 yıldır davetiye alanında Avrupa’nin bir çok ülkesinde hizmet veren Belarto İnternational B.V. iştirakidir. Hizmetlerini online ve off-line iş ortakları yapısı üzerinden veren firmamız ayrıca müşterilerine E-Ticaret yapılarıyla Avrupa standardlarında, kaliteli, güvenli, ekonomik ve hızlı alışveriş imkani sunmaktadır.

En Güzel ve En Özel anlarınızı sizlerle birlikte paylaşıyor, aynı heyecanı yaşıyoruz:

Hayatınızın farklı dönemlerinde “En Güzel ve En Özel” dediğiniz anlar olmuştur ve mutlaka bundan sonra da olacaktır. İşte bu anlarınızı ve özel günlerinizi paylaşmak istediğiniz yakınlarınıza ve dostlarınıza ulaştırmak istediǧiniz en seçkin davetiyeleri hazırlamaktayız.

25 yıldır “Güzel anlarınızı paylaşın!” sloganıyla, Avrupada binlerce çiftimizin en özel günlerinde, onlarla birlikte olduk ve bu özel günlerine tanıklık ettik. Bu çiftlerin en özel günlerine en yakın dostarını bizler sayesinde davet etmiş olmalarının onurunu yaşadık.

Avrupa standardlarında çalışıyoruz, işimizde profesyoneliz:

Davetiye üretiminin bütün aşamalarını Avrupa stüdyolarında, seçkin ekibiyle yapan firmamız uluslararası yayıncılıkta önde gelen firmalar arasında yer almayı başarmıştır. Firmamız ayrıca ‘Fikrî Mülkiyet Hakları’na sahip çıkmayı ve başkalarının haklarına saygı göstermeyi ilke edinmiştir.

‘En Özel ve En Güzel’ günlerinize tanıklık edebilmek için buradayız.

Bizi seçtiǧiniz için teşekkür ederiz.