+90 212 335 2617 info@belarto.com.tr
Hafta İçi: 08:00 - 19:00 C.tesi: 09:00 - 12:00 Pazar: Kapalıyız

TEGV

Belarto Uluslararası Yayıncılık 25 yıl önce Hollanda’da bir yayınevi olarak kurulmuştur. Kurulduğu ilk günden bu yana uluslararası sivil toplum kuruluşları ile çalışarak, sosyal girişimciliği ilke edinmiştir.

Günümüzde, bu kuruluşların çalışmalarına kaynak sağlayabilmek için iş modelleri geliştirmekte ve üstlenici firma olarak hizmet vermektedir. Belarto faaliyette bulunduğu 14 Avrupa ülkesindeki birçok uluslararası sivil toplum kuruluşları ile olan deneyimini 2015 yılında Türkiye’ye de taşımıştır. Bu faaliyetlerinin yanı sıra davetiye sektöründe Avrupa’nın lider firmalarından biri olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

İlköğretim çağındaki çocuklarımızın, daha güzel bir çocukluk yaşamaları ve yarınlara umutla bakmaları için çeşitli çalışmalar yapan Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV) ile Mayıs 2015 itibariyle Belarto Uluslararası Yayıncılık, TEGV’in resmi lisanslı ortağı olarak, tebrik kart ve setleri, yeni yıl kartları ve hediyelik eşyalarının tasarlanması, üretimi, satış ve dağıtım faaliyetleri için çözüm ortağı olmuştur.

Bir çocuğumuzun bir yıl boyunca TEGV eğitimlerinden faydalanabilmesi ve güzel bir gelecek düşlemesi için sizde DESTEKTE bulunarak, daha umutlu bir yarın hayalimize ortak olabilirsiniz!

Bize iletmek istediğiniz her türlü mesajınızı, görüş ve yorumlarınızı iletişim sayfamızdan veya  mhizmetler@tegvmagaza.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.