Yaz Düğünü ve Renklerİ

Yaklaştığımız yaz günlerinde güneş gözlüğünüzü takıp, teninize sıcak güneşin dokunuşunu ve içinizi ısıtmasını hissederken, belki de yaz düğününüzü süslemenin hayallerini kuruyorsunuz.

Emin olun bu yaz içimizi ısıtan sadece güneş ışığı olmayacak. Yaz düğünü hazırlıkları yapanların dikkatine !! Hem misafirlerinizin hem de sizin hayal kırıklığına uğramayacağınız renk seçimleri için bu fotoğraflar ilham kaynağı olacak!

İster lüks bir düğün, ya da şık ve sade bir kır düğünü düşleyin, ev sahipliğini yapıyor olacağınız düğününüz, bütün misafirlerinizi büyüleyecek. Gerçekten bu yaratıcı stil içinde herkesin zevkine uygun fikirler var. Canlı pembe renklerin hakimiyeti, kesinlikle bahar ve yaz için mükemmel olabilir! Hayal edin, Serinletici ve renkli kokteyller, pembe bir gelin ayakkabısı ve canlı renklerle bezenmiş çiçekler, davetiyelerinizin bu renkleri taşıması – evlenecek bir bayanın rüyasının süslenmesi gibi.

Pembenin hakim olduğu bir düğün cazip gelmiyor ise, Yaz için sarı, turuncu ve kırmızı tonları düşünebilirsiniz. Düğün temanıza ferahlık katmak için yeşil-tonlarını da ekleyebilirsiniz. Davetiye renkleri temanıza göre tasarım yapmak istiyorsanız dugunedavet.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

tropical-red-pink-cocktail-drinks pink-floral-wedding-suite bright-summer-flower-wedding-bouquet