+90 (212) 335 2617 info@belarto.com.tr
        Pazartesi - Cuma 09:00 - 18:00 Arası Açığız Cumartesi - Pazar Kapalıyız

dsdas

ÜRÜN GRUPLARIMIZ VE
HİZMET VERDİĞİMİZ ÜLKELER İÇİN

KURUMSAL SATIŞ EKİBİMİZLE

ÜRÜN GRUPLARIMIZ
VE HİZMET VERDİĞİMİZ ÜLKELER İÇİN

CONTACT OUR

FOR THE PRODUCT,SERVICES AND

THE COUNTRIES WHERE WE OPERATE

For the products,servies and
the countries where we operate
Contact our

Geri
İleri
Slider

KURUMSAL

Belarto Netherlands B.V, 25 yıldır Hollanda merkezli faaliyetlerinde okazyonel davetiye ve özgün tasarımlarıyla lisanslı kart ve davetiyelerin yanı sıra hediyelik ürünler alanında Avrupa’nın bir çok ülkesinde hizmet veren bir şirketler grubudur. Bugün Belçika, Almanya, Fransa, İtalya, İspanya ve Polonya’da hizmet veren 3000 bayisi ile çalışmalarını sürdürmektedir. Belarto Türkiye ise bu faaliyetlerin ülkemiz sınırları içerisindeki, ihracat odaklı marka ve şirketleriyle işbirliği yaparak iş ortaklarının Avrupa’ya köprüsünü kuran, yine Hollanda menşeili Oxivo Group BV’nin grup şirketlerinden biridir.

Hollanda merkezli firmamız iki farklı alanda faaliyet göstermektedir. OXIVO Group BV şemsiyesi altında 22 yıldır faaliyette olan şirketimiz finansal çözüm ve teknolojik katma değer zincirinde Payter markası ile Avrupa’da ve Türkiye’de ödeme sistemleri ve çözümleri ile çalışmalarına devam etmektedir. Belarto Türkiye ise hizmetlerini online ve off-line iş ortakları yapısı üzerinden verir ve müşterilerine E-Ticaret yapılarıyla uluslararası standartlarda, kaliteli, güvenli, ekonomik ve hızlı alışveriş imkanını B2B iş birliklerine sunmaktadır.

Biz, BELARTO Türkiye olarak 2015’den bu yana ülkemizin kültürünü, dokusunu ve motiflerini içeren özel tasarım ve geleneksel ürünleri Türkiye içinde ve Avrupa’daki iş ağımız üzerinden kullanıcıyla buluşturmayı amaçlayan bir anlayışla çalışmalarımızı yürütmekteyiz.